26
.
06
.
2024
Оксана Плотнікова

Українські матусі дітей з інвалідністю отримають нову роботу

Батькам

Якщо ти виховуєш дитину або особу з інвалідністю та давно мріяла вийти на роботу, але не  вистачало сил або сміливості, – приєднуйся до проєкту “Mom, work!”, де тебе підтримають та проконсультують експерт з розвитку кар’єри та психологи.

Курс є безоплатним,  стартує 23 липня, та доступний для жінок, які виховують дітей або осіб з інвалідністю з усієї України. Проєкт втілюється в межах програми “Життя без бар'єрів”, за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки та ініційований ГО “Епіпросвіта”.

“Змінити вектор свого життя та стати фінансово незалежною – цілком можливо, навіть виховуючи паліативну дитину. Саме щоб підтримати тебе в саморозвитку та прагненні бути економічно вільною, наші експерти і розробили цей курс.” – коментує Нія Нікель, мама дитини з інвалідністю, голова ГО “Епіпросвіта” та  підприємниця. 

Головною  тренеркою курсу запрошено Альону Федько, кар’єрну консультантку та експертку з профорієнтації, топ-фахівчиню України, що понад 5 років допомагає успішно працевлаштуватись професіоналам з абсолютно різних сфер.

На курсі буде розглянуто чотири лекції:

  1. Робота із кар'єрними страхами та обмежуючими переконаннями. 
  2. Пошук власних сильних сторін та визначення кар'єрного вектору. 
  3. Підготовка резюме та стратегії пошуку роботи. 
  4. Підготовка до співбесіди.

По завершенню найактивніші учасниці отримають індивідуальні розбори своїх резюме та консультації від Альони Федько. В кінці курсу мами матимуть змогу пройти декілька віртуальних співбесід з реальними роботодавцями, аби відшліфувати здобуті навички і наблизитися до реального працевлаштування. 

Закінчивши курс ти:

  • піднімеш рівень конкурентоспроможності серед інших претендентів шляхом складання унікального резюме
  • оволодієш сучасними трендами та нюансами під час проходження співбесід з роботодавцями
  • позбавишся страху помилки та невдачі під час співбесід
  • отримаєш шаблон сучасного резюме
  • отримаєш сертифікат про проходження курсу
  • відвідаєш онлайн-випускний з іншими учасницями.

Щоб взяти участь просто заповни анкету за посиланням. Анкета досить об’ємна, щоб ми якнайкраще познайомились з тобою і змогли надати максимум корисної інформації. 

Не пропусти можливість продовжити або почати свій професійний шлях! Публікація підготовлена за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Епіпросвіта” і не відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

No items found.